Maviler Evden Eve Nakliyat

Maviler Evden Eve Nakliyat

Yorum Özeti
5
%75
4
%25
3
%1
2
%1
1
%1
4,8
20 yorum

Katılma Tarihi: 13 Şubat 2019

Yaptığı İş Sayısı: 118

Merkez: Atatürk Bulvarı No : 246 Çankaya ANKARA ______________________________________________ Şube 1 : Alsancak mah kıbrıs Sehitleri caddesi No 186 İZMİR ÇANKAYA / Ankara

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Ankara İzmir
09 Aralık 2019
Tuğçe soyer

Merhaba, Ankara İzmir arası evimi maviler nakliyata taşıttim firma yetkililerine teşekkür ederim.

İSTANBUL
20 Ekim 2019
MERVE AKAN

Hiç yorum olmadığı için anlaşırken tereddütlüydüm ancak tüm eşyalar sağlam bir şekilde paketlendi, taşındı ve yerleştirildi. Eşyalar iki farklı evden alındı ve iki evin eşyasında hiçbir problem görünmüyor. Fiyat konusunda çok yardımcı oldular. Fiyat performans olarak on numara bir iş oldu. Çalışan arkadaşlar güler yüzlü, samimi bir şekilde işlerini hallettiler. Çok teşekkür ediyoruz. Bir daha ki taşınma sürecinde tekrar tercih edeceğim bir firma 👍

MANİSA URFA
15 Ekim 2019
KENAN

ŞENOL Bey ve ekibi ile gerek iletişim sürecinde gerek taşımada herhangi bir olumsuz durum yaşamadan evimizi taşıdık.Tavsiye edebileceğimiz bir firma olarak kayıtlarımıza aldık.Gönül rahatlığı ile evinizi taşıyabilirsiniz.Kendilerine teşekkür ederim.

Sivas
09 Ekim 2019
Kaan Yildiz

Maviler nakliyat Sivas şube evimi taşıdı, eşyalarım zarar görmediği için çok mutluyum. 😋

KARS NİĞDE
08 Ekim 2019
KENAN Ş.

Zamanında, eksiksiz ve uygun fiyata hizmet aldım. Tavsiye ederim.

AMASYA SİVAS
04 Ekim 2019
ŞULE DEMİR K.

Taşıyıcı arkadaşlar görevlerini çok özverili bir şekilde yaptılar. Daha fazlasını eklemek gerekirse zamanlama ve sıcakkanlılık bakımından fazlasıyla memnun kaldım.

ANKARA AĞRI
28 Eylül 2019
ahmet F.

Oldukça hızlı ve sorunsuz taşındı tüm eşyalarım, teşekkürler.

Esenyurt ANKARA
24 Eylül 2019
Umut D.

Çok memnun kaldım, arkadaşlar titiz ve özverili bir nakliye gerçekleştirdi.. İnsanın bir daha taşınası geliyor...

Gayet İyi
20 Eylül 2019
mehmet a.

Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Arkadaşlar gayet samimi. Keyifle eşyalarımız taşındı. Eşyalarım çok güzel paketlendi. Arkadaşlar itina ile taşıdılar. Kesinlikle tavsiye ederim yorulmadan rahatça güvenle eşyalarımız taşındı.

Ben Memnun Kaldım murat17052009@yandex.com
08 Eylül 2019
murat akça

Merhaba ben Maviler Nakliyat (05330507296) firmasından memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Taşımam nasıl gerçekleşti. ambalajı nasıl yapıyorlar, tavırları nasıl.. gibi konularda sormak istedikleriniz varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım. mail atabilirsiniz : murat17052009@yandex.com

Ben memnu kaldım
07 Eylül 2019
Ismail turkan

Arkadaşlar merhaba ben çok memnun kaldım bu sizin de kesin olarak memnun kalacağınız anlamına gelmiyor takiki. Kimseyi de yanlış yönlendirmek istemem ama ben gerçekten bir sorun yaşamadım.

Memnuniyet
27 Temmuz 2019
Belirtmek İstemiyorum

Sorun yaşamadan taşındım

Bir Yıldız da nazarlık olsun :)
26 Haziran 2019
Kenana

Öncelikle Cem bey ve ekibine gönül rahatıyla teşekkürlerimi iletirim. Ben etasinma dışından bir nakliyat firmasıyla anlaştım ve taşıma günü sorun çıktı, gelmediler. Cumali beyi aradım hemen yardımcı oldu, aynı gün için de taşımayı yaptılar ve tüm eşyamı paketleyip öylece diğer eve götürdüler her hangi bir sıkıntı çıkmadı. Eşyalarımı yerleştirip ve güler yüzlerini işin sonuna kadar sürdüler. Cumali bey her zaman bu güzel yorumları hak etmiştir. Bundan sonra tüm çevremi Cumali beye yönlendireceğim kendim olmak üzere ve her kese tavsiyede bulunurum, her kes Cumali beye gönül rahatlığıyla evlerini teslim edebilir.

Sorun Yok
12 Mayıs 2019
Suna yilmaz

Işını düzgün yapıyor, sorunsuz bir firmadır.

Ankara Siirt
05 Mayıs 2019
Büşra Yolcu

Ankara Siirt arası evimi taşıttım, mobilyalarımız tamamen ambalajlandı, işçiler çok temiz taşıdılar. Gösterdiğiniz özenli hizmetten dolayı hepinize teşekkür ederiz.

ddd
01 Nisan 2019
ccc

TEŞEKKÜRLER

Ankara İstanbul Tasınması
08 Mart 2019
Selma

Ankara İstanbul arasi evimizi taşıdılar ve sonuçtan memnun kaldık, eşyalarımız zarar görmedi sadece planlanan süreden 2 saat geciktik.

Evimizi taşıdı
19 Şubat 2019
Mustafa cinar

Tüm eşyalarımızı sorunsuzca taşıyan kaliteli bir firmadır.

Ankara istanbul
19 Şubat 2019
Hatice

Ankara ilinden istanbul iline taşındım

Sorunsuz
13 Şubat 2019
Selma

Taşınmamış sorunsuz gerçekleşti tesekkürler

Beğeni için Yıldıza Dokunun.